Individuaalkoolitus.jpg

(pakume ka veebinõustamist)

Asset 2.png

Koolitused gruppidele

Esimesest kohtumisest algab minu suhe Teie ja Teie lemmikuga. Vaatluse ja harjutuste käigus selgitan ma välja koera temperamendi ja energia taseme. Vestluse põhjal teen järeldused selle kohta, kuidas mõistab koer oma rolli Teie perekarja sotsiaalsetes struktuurides. Teadmiseid ja uusi oskusi jagan vastavalt vajadusele ning kinldasti jääb ka kodutööd.

Võtan vastu koolitussoove ja ettepanekuid erinevateks koostöödeks. Selleks võtke minuga ühendust ning jätke koolituse planeerimine, korraldamine ja läbi viimine juba minu hooleks. Kõik koolitused korraldan vastavalt Eestis kehtivale täienduskoolitusi puudutavale seadusandlusele. Näited väljundipõhistest õppekavadest:

Kui ma olen endale koerast profiili loonud saab edasi tegeleda koolitusvajaduse välja selgitamisega. Selleks selgitan omanikele erinevaid koolitusvõimalusi ja kaardistan enda jaoks edasi koera instinktide tugevust ning motivatsiooni. Koolitada ja treenida on võimalik kõike, küsimus on rohkem selles, kas Te ise olete selleks valmis? Koolituste hinnakirja, baaskoolituse õppekava ja õppekorralduse alustega saate tutvuda klõpsates allolevatele dokumentidele.

Grupikoolituse õppekava

Olen viinud läbi koolitusi nii ettevõtetele, asutustele kui ka eraisikutele, kes on soovinud koertealaseid koolitusi. Näiteks juturing eel-, alg- ja üldhariduskooli õpilastele, grupijalutuskäigud eraisikutele või täienduskoolitused lemmikloomapoe töötajatele.

Hind kokkuleppel ja vastavalt koolitussoovile ning koolitusvajadusele - seminarid, koolitused, veebikoolitused.

Edastage meile oma koolitussoov

Täname, et võtad meiega ühendust